Szamba betonowe Borne Sulinowo

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których budujemy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak najlepiej robić to cyklicznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Borne Sulinowo

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Borne Sulinowo

Pośród szerokiej oferty materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości produkty, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, toteż klienci nie muszą martwić się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645