Szamba betonowe Bobolice

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wbudowywane w ziemię, w których zbiera się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przekłada się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy instalacji, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również wkopanie szamb, ponieważ tylko połączenie tych dwóch rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Bobolice

Szamba dwukomorowe Bobolice

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz także większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i dźwigu, bo zbiornik oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645