Szamba betonowe Biały Bór

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale należy robić to systematycznie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Biały Bór

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Biały Bór

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości usługi, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645