Szamba betonowe Białogard

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wbudowywane w ziemię, w jakich zbiera się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, tak przy instalacji, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także montaż szamb, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Białogard

Szamba dwukomorowe Białogard

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale również większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności szamba polecamy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i podnośnika, jako że szambo sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645