Szamba betonowe Barwice

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w jakich gromadzi się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę instalacji i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również instalację zbiorników, bo jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Barwice

Szamba dwukomorowe Barwice

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz także wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645