Szamba betonowe Barlinek

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wkopywane w ziemię, w których zbiera się nieczystości komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie montażu i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy budowie, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również wkopanie szamb, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Barlinek

Szamba dwukomorowe Barlinek

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz również większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne pojemności szamba polecamy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645