Szamba betonowe Złotów

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których budujemy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do indywidualnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to cyklicznie, aby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki typ szamba zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Złotów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Złotów

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały częstego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy chcą rzadko wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645