Szamba betonowe Żerków

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale należy robić to cyklicznie, aby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Żerków

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Żerków

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z których można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie ścieków z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej jakości usługi, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego wykopu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także fachowe poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645