Szamba betonowe Zduny

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z jakich budujemy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak należy wykonywać to cyklicznie, aby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Zduny

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Zduny

Pośród szerokiej oferty materiałów, z jakich można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy pragną rzadko wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645