Szamba betonowe Zbąszyń

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w jakich gromadzi się nieczystości domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także montaż szamb, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch czynników zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Zbąszyń

Szamba dwukomorowe Zbąszyń

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale także większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu szamba. Najmniejsze wielkości szamba polecamy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645