Szamba betonowe Wysoka

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wbudowywane w ziemię, w jakich przechowuje się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także instalację zbiorników, bo jedynie połączenie tych dwóch rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Wysoka

Szamba dwukomorowe Wysoka

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz także wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne wielkości szamba polecamy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że szambo sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645