Szamba betonowe Wyrzysk

Realizując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wbudowywane w ziemię, w których zbiera się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie montażu oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację szamb, bo tylko połączenie tych dwóch czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Wyrzysk

Szamba dwukomorowe Wyrzysk

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz także większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz dźwigu, jako że szambo sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645