Szamba betonowe Września

Stawiając dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki domowe. Są one trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przełoży się na długość korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także montaż szamb, ponieważ jedynie połączenie tych obu czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Września

Szamba dwukomorowe Września

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz także większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zwykle nie mają własnej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645