Szamba betonowe Wronki

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie wylewania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z których tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak należy robić to systematycznie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Wronki

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Wronki

Wśród bogatej oferty tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, wodoodporne, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie tylko produkcję szamb, ale również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645