Szamba betonowe Wolsztyn

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak najlepiej robić to systematycznie, żeby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Wolsztyn

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Wolsztyn

Wśród bogatej oferty materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy produkty, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645