Szamba betonowe Witkowo

Budując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w których przechowuje się nieczystości komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji i instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także instalację szamb, bo tylko zestawienie tych dwóch czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Witkowo

Szamba dwukomorowe Witkowo

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale również większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645