Szamba betonowe Wielichowo

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich przechowuje się nieczystości domowe. Są one trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie montażu oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy budowie, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również wkopanie szamb, ponieważ tylko zestawienie tych dwóch czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Wielichowo

Szamba dwukomorowe Wielichowo

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale również wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników polecamy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645