Szamba betonowe Wieleń

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak najlepiej wykonywać to regularnie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Wieleń

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Wieleń

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej klasy produkty, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645