Szamba betonowe Wągrowiec

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak należy wykonywać to systematycznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Wągrowiec

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Wągrowiec

Wśród bogatej oferty materiałów, z jakich można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości usługi, które nie będą wymagały częstego wylewania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod szambo o konkretnej pojemności bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645