Szamba betonowe Ujście

Realizując dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których przechowuje się ścieki komunalne. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę wykopania i podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację zbiorników, bo jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Ujście

Szamba dwukomorowe Ujście

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, lecz także większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników polecamy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, bo szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645