Szamba betonowe Trzemeszno

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w jakich przechowuje się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez nas cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Trzemeszno

Szamba dwukomorowe Trzemeszno

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, lecz także większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, bo szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645