Szamba betonowe Trzcianka

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wbudowywane w ziemię, w których gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, tak przy instalacji, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również wkopanie zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Trzcianka

Szamba dwukomorowe Trzcianka

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz również wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zwykle nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645