Szamba betonowe Szamotuły

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z których budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale należy robić to regularnie, aby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby służył długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Szamotuły

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Szamotuły

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645