Szamba betonowe Szamocin

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak najlepiej robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał długo bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Szamocin

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Szamocin

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego wykopu pod szambo o wybranej pojemności bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645