Szamba betonowe Swarzędz

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale najlepiej robić to systematycznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył długo bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Swarzędz

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Swarzędz

Wśród szerokiej oferty materiałów, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z szamba do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej klasy usługi, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję prefabrykatów, lecz także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również fachowe porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645