Szamba betonowe Sulmierzyce

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których budujemy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale należy wykonywać to regularnie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Sulmierzyce

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Sulmierzyce

Wśród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy produkty, które nie wymagają częstego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645