Szamba betonowe Stęszew

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie wylewania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, ale należy robić to regularnie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Stęszew

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Stęszew

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi, które nie będą wymagały częstego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645