Szamba betonowe Stawiszyn

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wkopywane w grunt, w których gromadzi się nieczystości domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak również podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie zbiorników, bo jedynie połączenie tych obu czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Stawiszyn

Szamba dwukomorowe Stawiszyn

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale także większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zwykle nie mają własnej koparki i dźwigu, bo zbiornik sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645