Szamba betonowe Środa Wielkopolska

Budując dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w grunt, w których zbiera się ścieki komunalne. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przełoży się na długość korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także montaż szamb, bo tylko połączenie tych obu czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Środa Wielkopolska

Szamba dwukomorowe Środa Wielkopolska

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz także wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne pojemności szamba polecamy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek konieczny, gdyż klienci zwykle nie mają własnej koparki i podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645