Szamba betonowe Sompolno

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich przechowuje się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy budowie, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również instalację zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Sompolno

Szamba dwukomorowe Sompolno

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale również wyższa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne pojemności szamba proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki i dźwigu, jako że zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645