Szamba betonowe Śmigiel

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w których przechowuje się nieczystości komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych obu czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Śmigiel

Szamba dwukomorowe Śmigiel

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale także większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i dźwigu, bo szambo oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645