Szamba betonowe Słupca

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale należy robić to cyklicznie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Słupca

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Słupca

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej klasy rozwiązania, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego nabywcy nie muszą martwić się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod zbiornik o wybranej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645