Szamba betonowe Ślesin

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to cyklicznie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Ślesin

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Ślesin

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie zawartości z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować wysokiej jakości rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie tylko produkcję prefabrykatów, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są pełne, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645