Szamba betonowe Sieraków

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale najlepiej robić to regularnie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Sieraków

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Sieraków

Pośród szerokiej oferty materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej jakości produkty, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, ale również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy chcą rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645