Szamba betonowe Rydzyna

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z których tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak najlepiej wykonywać to systematycznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Rydzyna

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Rydzyna

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy produkty, które nie wymagają częstego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, lecz również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż klienci nie muszą martwić się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod szambo o konkretnej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645