Szamba betonowe Rychwał

Budując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wbudowywane w ziemię, w których przechowuje się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy instalacji, jak i podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także montaż zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Rychwał

Szamba dwukomorowe Rychwał

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale także większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników polecamy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645