Szamba betonowe Rogoźno

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w zakresie odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z jakich tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale najlepiej robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Rogoźno

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Rogoźno

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości produkty, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję szamb, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645