Szamba betonowe Rawicz

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak należy robić to regularnie, aby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Rawicz

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Rawicz

Wśród szerokiej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego wykopu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645