Szamba betonowe Raszków

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale należy wykonywać to regularnie, aby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Raszków

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Raszków

Pośród bogatej oferty tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie ścieków z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy produkty, które nie będą wymagały nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645