Szamba betonowe Rakoniewice

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak najlepiej wykonywać to systematycznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Rakoniewice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Rakoniewice

Pośród bogatej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie ścieków z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, lecz również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także fachowe poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645