Szamba betonowe Pyzdry

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich budujemy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak najlepiej wykonywać to systematycznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył długo bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Pyzdry

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Pyzdry

Wśród bogatej oferty tworzyw, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy usługi, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645