Szamba betonowe Puszczykowo

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich przechowuje się nieczystości domowe. Są one mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie montażu i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także instalację szamb, ponieważ tylko zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Puszczykowo

Szamba dwukomorowe Puszczykowo

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale także wyższa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy szczególnie kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i podnośnika, bo zbiornik oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645