Szamba betonowe Przedecz

Budując dom w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich zbiera się ścieki komunalne. Są one trwałe i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także wkopanie szamb, ponieważ jedynie zestawienie tych obu czynników zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Przedecz

Szamba dwukomorowe Przedecz

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz również większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu szamba. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki i dźwigu, jako że szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645