Szamba betonowe Pogorzela

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w których zbiera się ścieki komunalne. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także instalację zbiorników, bo tylko zestawienie tych obu rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Pogorzela

Szamba dwukomorowe Pogorzela

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz również wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości szamba proponujemy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645