Szamba betonowe Pobiedziska

Stawiając dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w grunt, w jakich przechowuje się nieczystości domowe. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy budowie, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również wkopanie szamb, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Pobiedziska

Szamba dwukomorowe Pobiedziska

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale również większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości szamba polecamy zwłaszcza gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zwykle nie posiadają własnej koparki i podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645