Szamba betonowe Pniewy

Realizując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich przechowuje się nieczystości domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przekłada się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę montażu i podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy budowie, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, bo tylko połączenie tych dwóch czynników zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Pniewy

Szamba dwukomorowe Pniewy

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale także wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki i dźwigu, jako że zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645