Szamba betonowe Pleszew

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w których zbiera się ścieki komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Pleszew

Szamba dwukomorowe Pleszew

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz również większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy szczególnie kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, bo szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645