Szamba betonowe Ostrzeszów

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale należy robić to regularnie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Ostrzeszów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Ostrzeszów

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z jakich można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego wykopu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645