Szamba betonowe Ostroróg

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z jakich tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak należy robić to regularnie, aby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Ostroróg

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Ostroróg

Pośród bogatej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej jakości usługi, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż klienci nie muszą martwić się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645