Szamba betonowe Osieczna

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak najlepiej robić to regularnie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył latami bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Osieczna

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Osieczna

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej klasy rozwiązania, które nie będą wymagały częstego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645